partnerství

Hlavní Seznam služeb
Seznam služeb

Sestavení počítačů na míru

Nabízíme kompletní služby  na klíč firmám a koncovým zákazníkům , které chtějí sestavit počítač dle svých požadavků a přitom chtějí mít co nejméně práce s instalací a zprovozněním. Používáme základní desky MSI, GIGABYTE a ASUS, tedy ty nejkvalitnější základní desky pro PC na trhu. Snažíme všechny sestavy zakládat nejnovějším hardware.

Každou PC sestavu je možné dodat i bez operačního systému - i tak řádně odzkoušenou.

 

Tvorba sítě a internetu

Počítačové sítě jsou dnes již zcela nezbytnou součástí sebemenší firmy nebo domácnosti. M.E.M.— PC servis Vám zajistí vše od návrhu vhodného způsobu rozvodu sítě až po samotnou realizaci a následnou správu.

Dnešním trendem je bezdrátová síť. Proč se nechat omezovat dráty??? Svobodný pohyb po celé firmě či domovu s notebookem je pro většinu z Vás nepředstavitelné a všichni si myslí, že je to i nesmírně drahé a přitom není. Základní nastavení domácí sítě přijde na 1580,-. Nastavíme a uvedeme vaši síť a sítové komponenty do provozu.

 

Servis a údržba PC i sítí

Nabízíme vám údržbu vašich počítačů, které běží na operačních systémech MS Windows, Linux. Provádíme také optimalizaci výkonu, aktualizace, instalace a nastavení uživatelského software, rozšíření paměti, disků nebo upgrade. Servis provádíme vždy na místě instalace počítače (u vás doma nebo v práci). Nastavíme a uvedeme vaši síť a sítové komponenty do provozu, včetně následné údržby a kontroly. Každý zákazník u nás má výrazné slevy v servisovaném období. Vždy se snažíme závady a problémy řešit co nejdříve. Tyto faktory z naší firmy dělají ty nejlepší v oboru.

 

Poradenství

Všem našim zákazníkům se snažíme co nejdříve vyhovět a vše zajistit jejich představám a potřebám. Úplnému laikovi rádi poradíme a nabídneme PC, které mu bude vyhovovat i cenově. Případné reklamace vyřizujeme v co nejkratší možné době a vždy k Vaší spokojenosti.